MENU

Better Energy Poland

Tania zielona energia dla każdego – partnerstwo, bioróżnorodność, innowacje

Jako Better Energy zajmujemy się wytwarzaniem zielonej energii z farm fotowoltaicznych i jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się producentów energii ze źródeł odnawialnych w Europie Północnej. Portfel elektrowni słonecznych Better Energy przyłączonych do sieci w Polsce obejmuje obecnie inwestycje o łącznej mocy zainstalowanej 208 MW.

Nowatorskie podejście do dużych projektów energetycznych

Zielona energia od Better Energy przyczynia się do zwiększenia konkurencyjności gospodarki i zapewnia wielorakie korzyści dla wszystkich – lokalnych społeczności, władz oraz przedsiębiorców. W perspektywie lokalnej inwestycja w energetykę słoneczną to istotne źródło przychodów dla gminy, a podatki lokalne płacone przez naszą firmę napędzają rozwój całych regionów.

Bioróżnorodność i wdrażanie dodatkowych rozwiązań

Nasza działalność opiera się na dbaniu o bioróżnorodność oraz skalowanie inwestycji poprzez dodawanie przyszłościowych rozwiązań, takich jak na przykład ładowarki elektryczne. Poszukujemy partnerów wśród lokalnych władz na rzecz całego szeregu inicjatyw powiązanych z zieloną energią. Czym większa ilość działań i mocy zainstalowanej na danym obszarze, tym większe szanse dla dodatkowych realizacji.

Skontaktuj się z nami  

Better Energy Polska sp. z o.o. 

Plac Europejski 1

00-844 Warszawa  

tel. 22 110 00 36

 

 

 

News

Pages